Notice: Undefined index: get_destinations in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/k/kolin/_public_html/warszawatrapani.pl/index.php on line 5

Notice: Undefined index: save_to_newsletter in /home/KONTA/WWW/PROFESSIONAL/k/kolin/_public_html/warszawatrapani.pl/index.php on line 15
Loty Warszawa (WAWA) Trapani(TPS). Najtańsze Bilety Lotnicze
Infolinia
Call Center
32 728 30 26

Lataj z Warszawy
do Trapani od 179 zł

1 osoba

Leć do Trapani (TPS) z pozostałych lotnisk w Polsce już od 179,00 PLN

Kraków
Trapani

od 2020-12-02 do 2021-03-25
od 199.00 zł
Kraków - Trapani

 

Bezpośrednie loty na Sycylię - Trapani - Łap Okazję

Loty na trasie Warszawa - Sycylia realizowane są liniami Ryanair na lotnisko Trapani (TPS). Jest to międzynarodowy port lotniczy położony na Sycylii w odległości 15 km od centrum miasta. Bezpośrednie połączenia z warszawskiego lotniska Modlina realizowane są dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele o godz 20:45, lądowanie w Trapani o godz 23:30. Loty powrotne z Trapani do Warszawy także 2 razy w tygodniu (czwartki, niedziele) o godz 17:40-20:20. W sezonie letnim 2020 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów z Warszawy na Sycylię. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Aktualne loty z Warszawy(WAWA) do Trapani (TPS)

Wylot
Czas podróży: 14h 10m / 1 przesiadka
2021-01-21 18:45 Warszawa (WMI)
2021-01-22 08:55 Trapani (TPS)
1
FR 3899
2021-01-21 18:45 Warszawa (WMI)
2021-01-21 20:45 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2021-01-22 07:15 Mediolan (BGY)
2021-01-22 08:55 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka
2021-01-26 12:45 Trapani (TPS)
2021-01-27 00:15 Warszawa (WMI)
1
FR 4651
2021-01-26 12:45 Trapani (TPS)
2021-01-26 14:20 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 3898
2021-01-26 21:15 Mediolan (BGY)
2021-01-26 23:15 Warszawa (WMI)
FR
Lot Warszawa - Trapani 1
Cena: 200 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 10m / 1 przesiadka
2021-01-21 18:45 Warszawa (WMI)
2021-01-22 08:55 Trapani (TPS)
1
FR 3899
2021-01-21 18:45 Warszawa (WMI)
2021-01-21 20:45 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2021-01-22 07:15 Mediolan (BGY)
2021-01-22 08:55 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2021-01-28 09:20 Trapani (TPS)
2021-01-29 00:10 Warszawa (WMI)
1
FR 4651
2021-01-28 09:20 Trapani (TPS)
2021-01-28 10:55 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 3898
2021-01-28 21:10 Mediolan (BGY)
2021-01-28 23:10 Warszawa (WMI)
FR
Lot Warszawa - Trapani 2
Cena: 200 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 10m / 1 przesiadka
2021-01-21 18:45 Warszawa (WMI)
2021-01-22 08:55 Trapani (TPS)
1
FR 3899
2021-01-21 18:45 Warszawa (WMI)
2021-01-21 20:45 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 4650
2021-01-22 07:15 Mediolan (BGY)
2021-01-22 08:55 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 25h 50m / 1 przesiadka
2021-01-29 09:20 Trapani (TPS)
2021-01-30 12:10 Warszawa (WMI)
1
FR 4651
2021-01-29 09:20 Trapani (TPS)
2021-01-29 10:55 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 3898
2021-01-30 09:10 Mediolan (BGY)
2021-01-30 11:10 Warszawa (WMI)
FR
Lot Warszawa - Trapani 3
Cena: 232 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka
2021-01-20 18:05 Warszawa (WAW)
2021-01-21 08:55 Trapani (TPS)
1
W6 1431
2021-01-20 18:05 Warszawa (WAW)
2021-01-20 20:10 Mediolan (BGY)
W6
2
FR 4650
2021-01-21 07:15 Mediolan (BGY)
2021-01-21 08:55 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 10h 30m / 1 przesiadka
2021-01-26 12:45 Trapani (TPS)
2021-01-27 00:15 Warszawa (WAW)
1
FR 4651
2021-01-26 12:45 Trapani (TPS)
2021-01-26 14:20 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 3898
2021-01-26 21:15 Mediolan (BGY)
2021-01-26 23:15 Warszawa (WMI)
FR
Lot Warszawa - Trapani 4
Cena: 234 PLN
Wylot
Czas podróży: 14h 50m / 1 przesiadka
2021-01-20 18:05 Warszawa (WAW)
2021-01-21 08:55 Trapani (TPS)
1
W6 1431
2021-01-20 18:05 Warszawa (WAW)
2021-01-20 20:10 Mediolan (BGY)
W6
2
FR 4650
2021-01-21 07:15 Mediolan (BGY)
2021-01-21 08:55 Trapani (TPS)
FR
Przylot
Czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka
2021-01-28 09:20 Trapani (TPS)
2021-01-29 00:10 Warszawa (WAW)
1
FR 4651
2021-01-28 09:20 Trapani (TPS)
2021-01-28 10:55 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 3898
2021-01-28 21:10 Mediolan (BGY)
2021-01-28 23:10 Warszawa (WMI)
FR
Lot Warszawa - Trapani 5
Cena: 234 PLN